Nierzetelny sprzedawca! Tutaj zamieszczamy komentarze o sprzedających pozytywne jak i negatywne

Grzybu
#Civic4g Member

Postawił(a) piw : 0 raz
Otrzymał(a) piw: 0 raz

Re: Nierzetelny sprzedawca!

przez Grzybu » 2014-01-23, 12:53

Dziwne, ale Ksawi już się przyznał do podrobienia potwierdzenia, tłumaczył się, że zależało mu na czasie itp. Nie będę wyciągał z tego żadnych konsekwencji, jedyną formą odzewu z mojej strony jest ten post na forum.

mac102
Administrator

Postawił(a) piw : 8 razy
Otrzymał(a) piw: 18 razy
Auto:: ED2
Silnik:: D16Z7+JRSC

przez mac102 » 2014-01-23, 14:30

Chyba sobie jaja robi ... :wstyd: .

Zostanie odpowiednio "nagrodzony".
Biznesowi24iT
aplikacje www, witryny internetowe, aplikacje mobilne - zapraszam! :)

ErroR
#Civic4g Member

Postawił(a) piw : 1 raz
Otrzymał(a) piw: 2 razy

przez ErroR » 2014-01-23, 18:51

nosferatu87 napisał(a):Dziwne że ktoś kto jest prawie 7 lat na forum i ma 1200 postów chce ukraść 100zł :zdziwko:
Jak widać na załączonym obrazku staż na forum nic nie znaczy.
Jak to mawia moj dobry kolega "nachujliczył?".
Jakby Grzybu towar wyslal to juz by nie zobaczył ani kasy ani towaru, wiec brawo za trzeźwe myslenie :ok:

Kolega Rz2n ma klka postów i mały staż a potrafi sprzedać i wałków nie kręci.
Mozna? Mozna!
A driver don’t pick the car... Car pick the driver !!!
Obrazek
Florystyka Artystyczna. Dekoracje sal i imprez. Kompozycje kwiatowe na każdą okazję :)
Zajrzyj na ->
https://www.facebook.com/SuchyBadyl

MAERKK
#Civic4g Member

przez MAERKK » 2014-01-25, 14:39

panowie edytowałem wpis ze wzgleduna pozytywne zakończenie sprawy i usunełem wszelkie wpisy dotyczące uzytkownika mazi211
a opinie zamieszcze w stosownym dziale
pragne podziekowac administracji za pomoc w rozwiązaniu sprawy
Ostatnio edytowano 2014-01-27, 16:49 przez MAERKK, łącznie edytowano 1 raz

sanchez
#Civic4g Member

przez sanchez » 2014-03-07, 12:39

Niestety ale muszę przestrzec wszystkich przed Panem " grzesiek84" .Zakupiłem przekaźnik i kontakt na początku był na najwyższym poziomie. Sprawdzanie czy będzie wszystko pasować, wysyłanie zdj, dużo postów itd. Wszystko działało. Zgodzilem się na wysłanie przelewu jako pierwszy bo mało postów i nie chciałem by facet czul się że chce go oszukać czy coś. No i na tym koniec. Kij tam bo to raptem 30 zł ale fakt jest faktem. Nie wiem jak trzeba mieć malo szacunku do siebie by robic kogoś w konia o 3 dyszki zwłaszcza jak się komuś śpieszy bo auto stoi no ale co tam. Czekam na przekaźnik 2 tydzień, jak by ktoś miał namiary to było by spoko. Jak sytuacja się rozwiąże to post bedzie usuniety. pzdr

--- Dodano 2014-03-13, 09:01 ---

Mam takie pytanie? Czy na forum to można coś kupić tak by to doszło itd czy to już sprawa raczej niemożliwa ?

gwara
#Civic4g Member

Otrzymał(a) piw: 1 raz

przez gwara » 2014-05-01, 17:37

Witam
Chciał bym zgłosić moja sprawę, mianowicie kupiłem parówe od użytkownika WAND wszystko fajnie miał wysłać ja poświatach ale niby ktoś mu okradł garaż i miał mi zwrócić kasę a dokładnie 215zl.
podałem mu dane do przelewu i jeszcze pytał się w jakim mam banku to wpłaci od razu na konto.
od 24.04 zero kontaktu nie odbiera wiadomości na forum strasznie mnie to wkurza bo maluje samochód i ta kasa by mi się przydała... :(

Stasiek
#Civic4g Member

Auto:: EC8 GA3
Silnik:: D13B2

przez Stasiek » 2014-10-08, 21:24

Na początku sierpnia zamieściłem w dziale sprzedam/kupię ogłoszenie że potrzebuję górnej części amortyzatorów (kpl) tzn. wszystko oprócz samego amorka i sprężyny
Dodałem zdjęcie: http://s13.photobucket.com/user/sq8lhh/ ... sort=3&o=6
Wszystko to co w czerwonym „kółku”

4 sierpnia otrzymałem na PW info od Pana Tasiem:

„mam 10 kompletów wiec nie ma żadnego problemu , tylko podałem ci cene za pare za komplet będzie 90zł + wysyłka 15
Czapki z gumkami tulejkami nakretkami itp takie jak na foto”

Później było kilka wiadomości na temat przelewu , przelew poszedł parę dni później i 12 sierpnia zapytałem czy przelew doszedł.
Otrzymałem odpowiedź:
„Tak doszedł , jutro pojutrze leci paka do ciebie ”
18 sierpnia zapytałem czy poszła paczka, odpowiedź”
„Już powinny cholera być u ciebie jutro bede dzwonił do firmy i ci dam znaka co i jak”
20 sierpnia Odpowiedź:
„Jutro , lub pojutrze bedom u ciebie bo jakies poślizgi mieli z paczkami na magazynie ”
Paczka doszła ale niekompletna – brakowało podkładek i nakrętek.
Zwróciłem się do Pana Tasiem że nie ma wszystkiego jak w umowie było.
Odpowiedź:
„Dostałeś własnie to wszystko prucz nakretki i podkładki ale to pasuje z czegokolwiek”
Otóż gówno mnie obchodzi czy to pasuje od „czegokolwiek” była umowa a umów się dotrzymuje.
22 sierpnia info od Pana Tasiem:
„Dobrze nie ma problemu jutro ci dośle jeszcze brakujące elementy na swój koszt myślałm ze nakretki i podkładki masz bo to najpopularniejsze elementy”
Czekałem czekałem aż na początku wrzśnia napisałem co z tesztą części
4 września odpowiedź:
„No poszedł list wiec oczekuj paczki , za równowartość zawartości 1.20 bo patrzyłem w castoramie”
Dzisiaj jest 8 październik już nie czekam a trzeba być tumanem pisząc że taką nakrętkę dostanę w castoramie bo przecież te nakrętki nie mają normalnego gwintu tylko gęstrzy.
Pan Tasiem na w feedbacku same pozytywy – Parodia
No to będzie mega negatyw.
ED7-D16Z2 -> EJ6-D16Y7 -> EJ6-D16Y8 ->MB9-D15Z8 -> EC8-D13B2 -> EC8-D13Z6

lako
#Civic4g Member

przez lako » 2014-10-11, 09:06

Proszę dodać do grupy nierzetelny sprzedawca użytkownia Bocian z Krakowa. Zakupiłem u niego komplet chlapaczy z ed7 30.08.2014 i nie otrzymałem przesyłki do tej pory. Wielokrotnie go ponagałem a on składał kolejne obietnice wysyłki. W ramach rekompensaty miał mi dorzucić dywanik bagażnika. Oczywiście nic nie dostałem. Kontakt z na forum urwał się 27.09.2014.

osa54
#Civic4g Member

przez osa54 » 2015-07-25, 17:48

Również mam problem z użytkownikiem Bocian. zamówiłem u niego lewą postojówkę i wkład lusterka. Przelew poszedł oczywiście a przesyłki nie otrzymałem do dziś. Przez chwilę kontaktował się ze mną, że paczkę wysłał później niż deklarował i że ma potwierdzenie nadania, ale jak poprosiłem o nr przesyłki bądź skan tego potwierdzenia to od tamtej pory cisza. Przelew poszedł 29.06.2015. Paczka do dziś nie dotarła

ErroR
#Civic4g Member

przez ErroR » 2015-07-25, 21:07

Lako i osa54 - użytkownik Bocian został poproszony o wyjaśnienie sprawy!
A driver don’t pick the car... Car pick the driver !!!
Obrazek
Florystyka Artystyczna. Dekoracje sal i imprez. Kompozycje kwiatowe na każdą okazję :)
Zajrzyj na ->
https://www.facebook.com/SuchyBadyl

tditsr
Moderator

Otrzymał(a) piw: 7 razy
Auto:: EE5
Silnik:: D16A6

przez tditsr » 2019-06-12, 17:24

Mówiąc delikatnie zostałem bardzo źle potraktowany przez Damiana Wróblewskiego, jednego z braci Wróblewskich których chyba większość z Was kojarzy. Uważacie, że to niemożliwe? Że jest poważny i uczciwy? Poświęćcie proszę 5 minut, zapraszam do lektury...

Pod koniec maja zamówiłem u Damiana FD 4,4 na linkę z Concerto oraz odchudzone koło zamachowe, całość za 900zł. Po paru dniach roboczych paczka dotarła, w piątek 31 maja zabrałem się do składania skrzyni, jednak mój entuzjazm opadł kiedy wyjąłem swój wałek główny ze skrzyni i porównałe go do otrzymanego od Damiana. Rzekomy wałek z Concerto był dłuższy o 2mm od wyjętego ze skrzyni, dlatego zadzwoniłem do Damiana. Żałuję, że nie nagrałem rozmowy bo byłoby się z czego pośmiać. Nie zacytuję dokładnie ale było to mniej więcej "o 2mm to się mogli w fabryce pomylić, 2mm... co to za różnica". Każdy kto kiedyś składał skrzynię i właśnie to czyta to myślę, że ma niezły ubaw. Inna długość wałka, inne wysokości bieżni, wielokliny na różnych wysokościach... ale usłyszałem "na pewno będzie pasować, możesz składać, a jak nie potrafisz to wyślij mi i ja Ci złożę". No skoro będzie pasować to składam. Dużo się nie naskładałem, bo bieżnia łożyska drugiego biegu oraz jego synchronizatorów zwyczajnie nie wchodziły na wałek (mam to na filnie). Dlaczego? A no dlatego, że wieloklin otrzymanego wałka głównego miał inną średnicę niż wałek ze skrzyni L3. No ok, ale może trzeci bieg normalnie wejdzie - otóż nie. Czy to aby na pewno wałek z Concerto? Po paru wiadomościach do ludzi którzy składali skrzynie i mieli w rękach wałek z Concerto dowiedziałem się, że dostałem wałek ze skrzyni na hydro. Nawet dostałem zdjęcie z porównaniem wałków ze skrzyni na linkę i hydro. Porównuję swoje i faktycznie - 1:1 jak na zdjęciu. Napisałem do Damiana, poinformowałem o tym fakcie i się zaczęło... "To odeślij [...] Masz czas do jutra jak jutro nie wyślesz potwierdzenia, że wysłałeś to z nim zostajesz i nie truj dupy". Bardzo szybko zmienił zdanie i napisał, że nie interesuje go potwierdzenie tylko dzień nadania "Czekam na paczkę jak w poniedziałek nie będzie u mnie to nie odbieram, bo jak bym wiedział że jej nie wyjąłem z concerto to bym nie wysyłał", "Nie interesuje mnie potwierdzenie tylko dzień doręczenia".
Po paru wiadomościach dowiedziałem się jeszcze, że przyjmie tylko gdy przyjdzie DPD. Hm, ciekawe dlaczego. Ale o tym później :) Zadałem Damianowi pytanie czy adres który spisałem z otrzymanej paczki się zgadza. Oczywiście odpowiedzi nie dostałem, nawet po ponownym zapytaniu z rana. Czyżby nie chciał dostać tej paczki? Zależało mi na tym, żeby to FD odesłać i mieć święty spokój, dlatego spiąłem się i w sobotę z samego rana zawiozłem paczkę z FD do magazynu centralnego 20km od mojej miejscowości, następnie wysłałem mu potwierdzenie zgodnie z jego życzeniem. W poniedziałek dostałem wiadomość z DPD, że paczka została wydana do doręczenia - kamień z serca. Jednak mijała godzina 18, a paczka dalej w doręczeniu. Po paru telefonach dowiedziałem się, że kurierzyPODONO pomylili paczki i tą konkretną wziął jakiś kurier z innego regionu. Dziwny zbieg okoliczności? Pech? Poinformowany o tym fakcie Damian stwierdził "trudno ja powiedziałem że do poniedziałku..." Na drugi dzień, jakoś po południu widząc że paczka znów jest w doręczeniu, zadzwoniłem do kuriera doręczającego paczkę z pytaniem czy doręczy dziś paczkę i to co usłyszałem: "Wie Pan co, ja mogę spróbować dostarczyć tą paczkę ale kolega kurier z wczoraj powiedział, że TAM I TAK BĘDZIE ODMOWA PRZYJĘCIA". Wyobraźcie sobie moje zdziwienie w tamtej chwili. Mhm, czyli kurier z poniedziałku już miał informację o tym, że będzie odmowa przyjęcia. A może już w poniedziałek była odmowa przyjęcia, hm? Zadam jeszcze raz pytanie: czyżby nie chciał dostać tej paczki? Może dlatego, że CELOWO wysłał mi znacznie mniej warte FD z hydro, żeby zarobić trochę więcej? No bo skoro byłoby to faktycznie FD z Concerto to dlaczego nie chce odebrać paczki, przecież jak sam napisał "ja na nim zarobię 2 razy więcej bo sprzedam przy tym 3,4 z crxa długą 5 wezmę za robotę kasę i nikt mi dupy nie będzie truł". To jak w końcu?
Paczka we wtorek nie została doręczona bo podobno nikogo pod danym adresem nie było. Ale spokojnie, porozmawiałem z kurierem, zapewnił mnie że paczka w środę na pewno zostanie doręczona. Wymieniałem w tym czasie jeszcze parę wiadomości z Damianem (polecam poczytać, screeny załączone), poinformowałem że jeśli nie odbierze paczki to będzie się tłumaczył Policji, zaczął się trochę gubić w tym co pisał, stwierdził że się "przypierdalam nawet tego nie montując" (nie wspominałem, że biegi nie pasowały na wałek? O tym został poinformowany), że nie zapytałem o możliwość zwrotu i to JA założyłem, że ma tą paczkę sobie odebrać (czy to nie on zaproponował pierwszy że mam odesłać?), wtrącił po drodze "a teraz to spierdalaj" (proszę jaka miła obsługa :) ) że tym razem to paczka ma być łącznie z kołem zamachowym ,"sorry ale ja Ci sprzedawałem komplet więc albo zwracasz komplet albo w ogóle" choć pisaliśmy od początku o zwrocie FD. Ok, napisałem więc żeby nie odbierał paczki, ale chwila przemyślenia i dostaję wiadomość, że za zamach normalnie liczy 400zł (zamach od otoczaka za 250zł :) mi sprzedał za 280zł) no ale, że w komplecie to "policzył taniej", ostatecznie odbierze paczkę, ale zwróci mi 500zł za FD. Chcąc oszczędzić sobie czasu i nerwów zgodziłem się bo naprawdę miałem dosyć tej chorej sytuacji. Koniec końców dostałem w środę wiadomość od kuriera, że paczka została doręczona, zadzwoniłem do kuriera żeby się upewnić, "tak, na pewno doręczona". Damian stwierdził, że paczki jeszcze nie dostał ale w statusie paczki faktycznie widniała informacja "przesyłka doręczona, odbiorca: Wróblewski". Napisałem do Damiana, że czekam na przelew do piątku do końca dnia. Pieniędzy oczywiści do piątku nie otrzymałem. Więc zostałem bez towaru i bez pieniędzy.

Damian, myślałeś że Ci to odpuszczę? Dałem Ci szansę na wyjście z twarzą z tej sytuacji, wolałeś olać temat. Pieniądze dopiero dziś do mnie dotarły. Mogłem sobie odpuścić ten post, ale nie pozwolę żeby ktoś bezkarnie w ten sposób mnie traktował, za dużo czasu i nerwów mnie to wszystko kosztowało. Wiem też, że nie jestem jedyną osobą, która miała z tym człowiekiem problemy. Skłaniam Was wszystkich do przemyślenia, czy Damian aby na pewno jest osobą godną zaufania.

(wybaczcie ale tekst pisany pod FB, dls chętnych wrzucę wszystkie screeny z rozmów)

mac102
Administrator

Postawił(a) piw : 8 razy
Otrzymał(a) piw: 18 razy
Auto:: ED2
Silnik:: D16Z7+JRSC

przez mac102 » 2019-06-13, 08:04

Wesoło..
Biznesowi24iT
aplikacje www, witryny internetowe, aplikacje mobilne - zapraszam! :)

Poprzednia strona